Acti-Med AG - Freiensteinau

Firma 

STOPKA REDAKCYJNA

INFORMACJE ZGODNIE Z KRAJOWY REJESTREM SĄDOWYM

Acti-Med Polska Sp. z o.o. 

ul. Orlicz-Dreszera 31 A Kozerki 

05-825 Grodzisk Mazowiecki 

Numer KRS: 0000439821 

Numer NIP:   527-268-77-75 

REGON: 146393420 

Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy M.ST. Warszawy w Warszawie 

Prezes zarządu: Thomas Duy

 

KONTAKT 

E-mail: informacja@acti-med.pl 

Tel. (22) 378-01-70 

ROZSTRZYGANIE SPORÓW W UE 

Komisja Europejska zapewnia platformę do internetowego rozstrzygania sporów (OS): https://ec.europa.eu/consumers/odr. 

ROZSTRZYGANIE SPORÓW KONSUMENCKICH / UNIWERSALNY ORGAN ARBITRAŻOWY 

Nie jesteśmy skłonni ani zobowiązani do uczestniczenia w postępowaniu rozstrzygającym spory przed komisją arbitrażową konsumentów. 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚĆ 

Jako usługodawca odpowiadamy za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami zgodnie z polską ustawą o mediach elektronicznych. Jako usługodawca nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. 

Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami pozostają nienaruszone. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu, w którym dowiemy się o konkretnym naruszeniu prawa. Usuniemy te treści natychmiast po uzyskaniu informacji o takich naruszeniach prawa. 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA LINKI 

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za  treści osób trzecich. Za treść stron, do których prowadzą linki, odpowiedzialny jest zawsze dostawca lub operator stron. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa w momencie, gdy zostały połączone. W momencie tworzenia linku nie znaleziono żadnych nielegalnych treści. 

Jednak stała kontrola treści stron, do których prowadzą linki, jest nieuzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia prawa. Gdy tylko dowiemy się o naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy takie linki. 

PRAWO AUTORSKIE 

Treści i dzieła na tych stronach stworzone przez operatora strony podlegają polskiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. Pliki do pobrania i kopie tej witryny są dozwolone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku. 

O ile treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich są jako takie oznaczone. Jeśli mimo wszystko dowiesz się o naruszeniu praw autorskich, prosimy o poinformowanie nas o tym. Jeśli dowiemy się o naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy takie treści. 

KONCEPCJA, PROJEKT I REALIZACJA TECHNICZNA: 

Inżynieria oprogramowania ToolStage